Copyright 2019 - STAVEBNA KERAMIKA BN, s.r.o.

 

LETÁKY A KATALÓGY

Katalóg AB 2016

Prinášame Vám absolútnu novinku – španielske obklady a dlažby od spoločnosti Azulejos Benadresa. Od svojho vzniku je fabrika verná svojej filozofii, ktorá stavia na trendovom dizajne a kultivovanosti, nekompromisnej kvalite, technologicky kvalitných produktoch a spoľahlivých službách. Výber kvalitných surovín a moderná výrobná technológia sú zárukou tých najkvalitnejších produktov. Výrobca svojím klientom ponúka svet nekonečných možností pre návrh osobitého štýlu do každého prostredia s možnosťou výberu z rôznych formátov, povrchových úprav, farieb a grafiky.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg Tubadzin 2017

Skupina Tubadzin je jedným z vedúcich poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb. Od začiatku pôsobnosti cieľavedome rozvíja svoju ponuku výrobkov a prispôsobuje sa náročným potrebám rôznych skupín zákazníkov. Každý výrobok spoločnosti spĺňa najprísnejšie európske štandardy. V rámci zákazníckeho servisu sme skrátili termíny dodávok obkladov a dlažieb na minimum, čo umožňuje našim zákazníkom čo najskôr realizovať svoje projekty. Tento katalóg obsahuje starostlivo vybrané kolekcie, ktoré oslovia širokú skupinu zákazníkov. Moderný, nadčasový dizajn splní predstavy aj tých najnáročnejších klientov.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg Svet dlažieb 2016-2017

Prinášame Vám nový katalóg zo „SVETA DLAŽIEB“, v ktorom nájdete množstvo nových a atraktívnych kolekcií pre Vaše projekty, stavby a rekonštrukcie. Vybrali sme pre Vás tie najpredávanejšie a najžiadanejšie kolekcie dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny inšpirované samotnou prírodou sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo Vašich domoch, bytoch, kanceláriách. Množstvo farieb, odtieňov, dekorov a rozmerov Vám dáva nekonečný priestor pre vytvorenie unikátnych projektov. V katalógu nájdete kolekcie určené pre použitie v interiéroch aj exteriéroch, či už ako dlažby, obklady alebo fasádne prvky. V závere katalógu nájdete praktické rady ako postupovať pri realizácii pokládky a ako sa o už položenú dlažbu starať tak, aby Vám prinášala radosť dlhé roky.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg SAPHO

Katalóg SAPHO ponúka kompletný sortiment pre kúpeľne, ako sú:

 

f t g m